Wonder Woman skosmycke i silver är perfekt när du ska pimpa dina skor med snörning! Man blir lätt uttråkad och kan därför lätt fixa till detta med dessa.
Matcha även dessa med fe:males Wonder Woman hoops! “Jag har alltid varit inspirerad av oversized tom-boy modet och starka färger.
Stil för mig är att kunna uttrycka sig, sin själ och sitt kreativa sinne.
Wonder Woman skosmycke i silver är perfekt när du ska pimpa dina skor med snörning! Man blir lätt uttråkad och kan därför lätt fixa till detta med dessa. Matcha även dessa med fe:males Wonder Woman hoops!
“Jag har alltid varit inspirerad av oversized tom-boy modet och starka färger. Stil för mig är att kunna uttrycka sig, sin själ och sitt kreativa sinne. Jag älskar folk som gör det på sitt egna sätt och går sin egen väg med en 'I don't give a sh*t' attitude' och det är exakt det fe:male representerar!”
Jasmine Furelid, fe:male
Produktinformation:
Silverplätering på rostfritt stål
Säljs i par
Böjda för att passa skon
Lätt att trä på
Längd 4.5 cm